Připravujeme vázané kytice, svatební či smuteční kytice, originální dekorace z živých či umělých květin na různé příležitosti, od běžných, přes plánované až po neobvyklé a nečekané. Připravíme pro Vás květiny a dekorace na různé akce - oslavy, rauty, bankety,  a provádíme i revitalizaci hrnkových rostlin.

We prepare hand tied bouquets, wedding or funeral flowers, original decorations made of fresh or artificial flowers for various occasions, from regular, through planned to unusual and unexpected. We prepare flowers and decorations for various events - parties, banquets, and also provide the revitalization of potted plants.

A jaké produkty kromě řezaných květin, hrnkových rostlin a obalů, a našich vlastních dekorací a dalších vychytávek si u nás můžete nakoupit?

* Voňavé, dlouho hořící a velmi kvalitní svíčky různých velikostí a vosky do aromalamp od Yankee Candles. Nově jsme nabídku doplnili o vůně do aut.

* Vonné sáčky Greenleaf od spolčnosti IMA Dekor a přírodní italská glycerínová mýdla Nesti Dante od společnosti Flowergift

* Přáníčka Ilustris nebo Bugart