Připravujeme vázané kytice, svatební či smuteční kytice, originální dekorace z živých či umělých květin na různé příležitosti, od běžných, přes plánované až po neobvyklé a nečekané. V naších kyticích najdete více květin než doplňkové zeleně. Připravíme pro Vás květiny a dekorace na různé akce - oslavy, rauty, bankety, na recepci Vaší společnosti, provádíme revitalizaci hrnkových rostlin. Připravíme pro Vás také floristický workshop, který můžete objednat pro Vaše klienty jako poděkování, nebo pro zaměstnance v rámci teambuildingových aktivit.

We prepare hand tied bouquets, wedding or funeral flowers, original decorations made of fresh or artificial flowers for various occasions, from regular, through planned to unusual and unexpected. Our bouquets contain more flowers than greenery. We prepare flowers and decorations for various events - parties, banquets, reception of your company, provide the revitalization of potted plants. We  also prepare floral workshops, which you can order for your clients as a way to say thank you, or for employees within teambuilding activities.

A jaké produkty kromě řezaných květin, hrnkových rostlin a obalů, a našich vlastních dekorací a dalších vychytávek si u nás můžete nakoupit?

* Vonné olejíčky od společnosti Saloos

* Voňavé, dlouho hořící a velmi kvalitní svíčky různých velikostí a vosky do aromalamp od Yankee Candles

* Vonné sáčky Greenleaf od spolčnosti IMA Dekor a přírodní italská glycerínová mýdla Nesti Dante od společnosti Flowergift

* Přáníčka Ilustris nebo Bugart